Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktualne
HomeRady a NávodyBazénová plachta na míru vašemu bazénu

Bazénová plachta na míru vašemu bazénu

Základem pro dokonale čistou vodu ve vašem bazénu je kvalitní plachta. Naše bazénová plachta vám pomůže při péči, ohřevu vody i jako ochrana vašich dětí i domácích mazlíčků proti nechtěnému pádu.

Pečujte o bazén, ale bez časových ztrát

Abyste měli krásně čistou vodu ve vašem bazénu, pak mu musíte věnovat nějaký čas pro údržbu. Pečování o bazén si lze výrazně usnadnit ještě předtím, než poprvé skočíte do vody. Jak na to? Skvělou volbou bude bazénová plachta. Ta ochrání bazén před napadaným listím, prachem a dalšími nečistotami. Zejména pokud plánujete bazén umístit v těsné blízkosti stromů a keřů, má bazénová plachta velký význam. Bazénová plachta do značné míry minimalizuje vznik bakterií. Její pořízení vás samozřejmě bude něco stát, ale v dlouhodobém horizontu ušetříte na chemických prostředcích.

Najdou se ale i další výhody. Bazénová plachta pomůže při:

  • prodloužení koupací sezony
  • umožní koupání za chladnějšího počasí nebo za deště
  • poskytne více soukromí
  • pomůže zamezit pádu dětí či domácích mazlíčků do vody

Jaké má bazénová plachta další výhody?

Bazénová plachta je skvělým a zároveň praktickým doplňkem vašeho bazénu hned z několika důležitých důvodů. Hlavní z nich je bezpečnost dětí a domácích mazlíčků před nechtěným vpádem do bazénu. Plachta tak může zabránit mnohým neštěstím.

Dalším nesporným ukazatelem pro pořízení bazénové plachty je ochrana čistoty vody. Díky plachtě na míru pro váš bazén není potřeba vodu čistit tak často. Díky zakrývací plachtě ušetříte mnohé finance za nákup bazénové chemie. Dále je díky plachtám zabráněno odpařování vody a u vyhřívaných bazénů pomáhá i udržovat teplotu.

Zajišťujeme plachty na míru každému bazénu

Bazénová plachta musí vašemu bazénu jednoduše sedět. Proto ji doporučujeme vyrobit na míru, přímo pro váš typ bazénu. Než začne koupací sezóna, objednejte si u nás kvalitní plachtu, se kterou budete mít krásně průzračnou vodu po celé léto. S výběrem vhodné krycí plachty vám rádi pomohou naši specialisté. Připravíme vám cenovou kalkulaci pro vaši velikost plachty na bazén, kterou následně vyrobíme.

RELATED ARTICLES
- Reklama -SEO článek

Nejnovější články