Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktualne
HomeRady a NávodyKdy vám instalatér zachrání situaci v domácnosti

Kdy vám instalatér zachrání situaci v domácnosti

Domácnost se bez řádné údržby neobejde. Ani bez drobných oprav a pravidelných kontrol. Zvláště voda může nadělat mnoho škody ve vaší domácnosti, potažmo i u sousedů pod vámi. Nechte si pravidelně zkontrolovat všechny trubky i těsnění v bytě zkušeným instalatérem.

kdy raději zavolat instalatéra

Patříte mezi zkušené domácí kutily, kteří hravě dokážou opravit rozbitou pračku i ledničku? Pozor však na situace, se kterými běžně do styku nepřijdete. Třeba se zasekanými trubkami ve zdi, odpadním potrubím apod. Někdy si ani zručný domácí kutil s mnoha instalatérskými pracemi za sebou si neví v dané situaci rady. A v domácnosti se jich umí objevit skutečně celá řada. Nejhorší jsou pak akutní havárie, kde potřebujeme konat rychle. Je proto dobré si do mobilu uložit kontakt: Instalatér Praha.

Instalatér s nonstop pohotovostí

Někteří z nás se obracejí na pomoc odborníků kdykoliv, kdy potřebují zapojit nový spotřebič nebo opravit těsnění. Instalatér Praha doporučuje povolat zkušeného instalatéra kdykoliv je potřeba zásahu do trubek. Jedině zkušený instalatér vše zapojí tak jak má, řádně, dle předepsaných norem. Navíc provede ve vašem bytě kontrolu vodovodních baterií i dalších součástí, kde se používá voda.

Co když v bytě propukne havárie

Jiní pro změnu volají instalatéra až ve chvíli, kdy v bytě vypukne potopa. Jedině zkušený instalatér si umí poradit i s těmi nejzapeklitějšími problémy kolem vodoinstalace, odpadu a i topení. Kdo se nejvíce obrací na zkušeného instalatéra?

Instalatér Praha má zkušenosti s klienty, kteří volají až v případě nehody u rozvodů vody.  Instalatér Praha vám pomůže s výměnou, montáží i opravami WC, s montáží baterií v koupelně i v kuchyni, rovněž s montáží umyvadla a s opravou či výměnou sifonů. Nabízí též montáž bojlerů, instalaci pračky či myčky nádobí, včetně výměny a montáže příslušných ventilů. Pokud rekonstruujete bytové jádro, firma vám udělá veškeré instalatérské práce s tím související. Podobně jako se postará o kompletní rozvody vody a odpadů, včetně čištění odpadů. Poptat lze i montáž a výměnu vodoměru. Dále firma nabízí též topenářské práce.

Ušetřete si starosti i peníze

Dříve, než se pustíte do oprav vody, topení a kanalizace svépomocí, raději se obraťte na zkušeného instalatéra. Díky jeho zkušenostem a praxi v oboru budete mít naprostou jistotu, že vaši domácnost zanedlouho zachvátí nechtěná potopa vlivem prasknuté hadičky do pračky nebo špatně těsnícího kohoutku.

RELATED ARTICLES
- Reklama -SEO článek

Nejnovější články