Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktualne
HomeZdravíObdivujeme fake? Plastický chirurg otevřeně - tyto zákroky jsou u žen nejpopulárnější

Obdivujeme fake? Plastický chirurg otevřeně – tyto zákroky jsou u žen nejpopulárnější

Je prezentována dokonalost přirozená nebo upravená?

Doktor Maxim Ivanchuk je ukrajinský chirurg, který je u nás pro mnohé zřejmě neznámým lékařem, ale ve světě je právě pro svou práci uznávaný a vyhledávaný nejznámějšími celebritami. My jsme se s ním proto nedávno setkali a popovídali.

Mimo jiné zajímavého nám prozradil, jaké plastiky si ženy dávají nejčastěji, a co je hlavním důvodem touhy po změně.

Úprava zevnějšku pomocí plastik se stává totiž stále běžnější. Ženy vyhledávají chirurgů kvůli prsem, úpravě obličeje, modelování těla a kvůli různým jiným zákrokem. Je za tím však i něco víc. I o tom proč to dělá a co všechno dělá, říká lékař Maxim Ivanchuk.

Každá chce vypadat „dokonale“, no nejde jen o krásu
Kdo vůbec určil, co je dokonalé? Stále slyšíme o tom, co je trendy a co ne. Podle čeho se v rámci estetické medicíny vůbec určují nějaké trendy?

„Je to jako s dobrým filmem, který se stane Blockbuster. Všichni se zblázní do děje, do hlavních postav a chtějí mít něco jako z toho filmu. Stejně to funguje is trendy v plastikách.

Jedna známá osobnost si dá udělat změnu, která je očividná a pomůže jí k tomu, aby vypadala lépe a v tom okamžiku se spustí vlna dotazů na stejný zákrok i pro další dámy, „prozradil celebritnou chirurg.

Doktor Maxim také hovoří o tom, jaké zákroky jsou aktuálně nejvíce v kurzu a proč si je dámy dávají. Úprava zevnějšku souvisí s mnoha faktory. Někdo si dá změny udělat jen čistě z estetického hlediska, ale mnoho žen či mužů podstoupí nějaký zákrok kvůli psychickým důvodem.

Mnoho lidí trpí nedostatkem sebedůvěry i kvůli tomu, jak vypadají. Právě proto se rozhodnou pro úpravy svého těla radikálnějším způsobem.

„Mnohé ženy ke mně přišli právě proto, že chtěli změnit svůj život. Změna toho, jak vypadají pro ně byla tak důležitá a nakonec taková prospěšná, že jsem na vlastní oči viděl, jak jsem jim pomohl ten život opravdu změnit.

Více si věřili, byly úspěšné v různých oblastech svého života. Právě proto mám tuto práci tak rád. Vím lidem pomoci s něčím, co je mnohdy velmi těží a trápí, „poznamenal lékař.

Mezi současně nejvyhledávanější plastiky, které ženy či muži postupují patří úprava brady, prsů, cat eye look či tvarování obličeje pomocí vlastního tuku, která se nazývá liposculpturing, kdy se dá upravit i obličej tak, že se ani neznáte.

Doktor Maxim má na tyto zákroky dokonce patent, protože vymyslel jedinečný způsob, jak dané plastiky dělat tak, aby vypadaly co nejlépe. I díky jeho výsledkem práce za ním přicházejí i hollywoodské hvězdy.

Zajímalo nás tedy také i to, zda je pravda, že když ženy jednou začnou s plastikami, už nechtějí přestat.

„Ano je to pravda. Je to více než pravděpodobné, že když si dá někdo první plastiku, následují další, protože se začíná v zrcadle na sebe dívat o desetkrát více než předtím. Začne sledovat vše, co by na sobě mohl či mohla ještě upravit či změnit, „přiznal.

chybné očekávání
Jako se vším, i při plastikách existují chyby, kterých se ženy dopouštějí. Podle lékaře je největší chybou to, když přijde pacient do ambulance s nějakou fotkou konkrétního zákroku, který byl učiněn na někom jiném a očekává, že dosáhnou přesně stejný výsledek.

RELATED ARTICLES
- Reklama -SEO článek

Nejnovější články