Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktualne
HomeRady a NávodyRecenze a zkušenosti s job portály 123jobs media

Recenze a zkušenosti s job portály 123jobs media

Ztráta zaměstnání nebo brigády je v současné složité době skoro tím nejhorším, co se vám může přihodit. Někdy však tomu jdeme tak trochu naproti. Snažíme se totiž na svoji pracovní pozici udržet doslova zuby nehty, i když bychom větší štěstí pravděpodobně udělali kdekoliv jinde.

A jak vám v tomto ohledu může dnes s hledáním práce pomoci internet? Stačí vsadit na ty správné job portály, které vám ukáží nejenom volná pracovní místa a brigády ve vašem okolí, ale také nabídnou množství zajímavých tipů a rad pro váš každodenní (nejen) pracovní život. Je tak snadné se zorientovat a udržet si celkový přehled o možnostech současného pracovního trhu.

Zkušenosti předávané odborníky

A přesně takové jsou pracovní portály, které provozuje společnost 123jobs Media s.r.o..

Dost možná je znáte také. Jde například o oblíbené job portály 123jobs.cz, Abecedaprace.cz nebo Nejlepsibrigady.cz. Zobrazují nejenom množství pracovních pozic, jež je možné dále efektivně třídit, ale také na bohaté pozadí v podobě článků plných rad, tipů od náborových specialistů.

Společnost 123jobs Media má bohaté letité zkušenosti s provozování pracovních portálů a náborových aplikací nejen v České republice, ale také v zahraničí (Německu, Rakousku, Polsku a Velké Británii) pod globální značkou MyJobsi. 

Mimo pracovních portálů provozuje společnost i největší tuzemský vyhledávač práce Jobsi.cz a Žirafa.cz.

Na portálech se tak velmi lehce dozvíte vše, co při hledání práce potřebujete. Nevíte třeba, jak napsat kvalitní životopis či motivační dopis? Chcete se dozvědět, jak postupovat při neoprávněné výpovědi ze strany svého zaměstnavatele, jak si maximálně zjednodušit přechod mezi jednotlivými zaměstnáními nebo to, jak si zajistit fér podmínky ve svém zaměstnání? 

Ověříte si, jak poznat a odhalit takzvaný „Švarcsystém“, případně co si máte počít ve chvíli, kdy se vám výplata tak trochu opozdí. A je toho ještě mnohem víc. Vyberte si preferované téma a zjistěte o něm maximum informací.

Portály vhodné pro firmy i zaměstnance

Je možné, že patříte i mezi ty, kteří momentálně volnou pracovní pozici nabízejí. Pak vás zajisté potěší informace, že pracovní portály od 123jobs Media nově zobrazují veškerý svůj obsah i v internetových vyhledávačích práce, jako je Jobsi.cz a Žirafa.cz. 

Pro inzerci práce si můžete nastavit všechny parametry pozice, kterou nabízíte, zadat nejrůznější typy úvazků, požadovanou lokalitu a další. Zbývá už jen dopsat zajímavé benefity a máte po ruce vše potřebné k on-line oslovení pracovního trhu. Také nezapomeňte připojit svoje webové stránky, aby se uchazeč mohl dozvědět více informací o vašem podnikání, popřípadě si vyhledat recenze.

Svého ideálního zaměstnance tak s trochou štěstí najdete v opravdu krátké lhůtě. Navíc pokud jste OSVČ, neziskovka, školské zařízení nebo státní instituce máte možnost vložení  inzerce práce zdarma. Firmy pak mohou využít výhodné cenové tarify pro jednorázovou nebo dlouhodobou inzerci svých volných pracovních míst.

123jobs

123jobs media

123jobs recenze

123jobs media recenze

RELATED ARTICLES
- Reklama -SEO článek

Nejnovější články