Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktualne
HomeRady a NávodyRenovace laku: Efektivní řešení pro bezchybný vzhled karoserie

Renovace laku: Efektivní řešení pro bezchybný vzhled karoserie

Detailing exteriéru – renovace laku a jeho oživení z vašeho vozidla opět udělají to nejkrásnější. Zároveň poskytuje maximální dlouhodobou ochranu laku, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Před renovací

Renovace laku je klíčová pro znovu krásný lak bez poškození. Předtím však přichází na řadu důkladné čištění exteriéru. Prvním krokem je detailní ruční mytí pro odstranění nečistot z provozu a zbytků vosků. Následuje mechanická a chemická dekontaminace laku. Vyčištěny jsou také mezidveřní prostory, podběhy a podvozkové části, motorový prostor a disky kol. Samozřejmostí je i oboustranné čištění všech oken.

Renovace laku

Pro renovaci jsou nabízeny čtyři různé programy. Odlišují se zejména stupněm korekce laku a výběrem ochranného povlaku. Součástí základního programu je korekce drobných poškození, druhý program pak nabízí střední poškození. Ve zbývajících dvou programech je při strojním čištění laku kladen důraz na absolutní korekci poškození a optickou čistotu laku. Pro celkový perfektní vzhled je nabízeno také strojní čištění světlometů, předních i zadních pro korekci drobných poškození.

Ochranný povlak

Nejlepší volbou pro bezchybný vzhled a dlouhodobou ochranu laku je ochranný povlak Nano Graphene Coating V3. Odolnost ochrany je sedm let. Produkt je navíc stoprocentně chemicky odolný, odolný proti oděru, hladký a redukuje skvrny. Z estetické stránky pak potěší špičková odrazivost a lesk. V nabídce však samozřejmě najdete i jiné možnosti, které jsou spolehlivé, ovšem doba odolnosti ochrany je kratší.

Lak je vystaven mnoha negativním vlivu v běžném provozu. Abyste nemuseli řešit škrábance, poškození a nečistoty, vyplatí se investice do detailingu exteriéru. Ochranný povlak zajistí stále bezchybný stav laku karoserie.

RELATED ARTICLES
- Reklama -SEO článek

Nejnovější články