Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktualne
HomeRady a NávodyStěhování bez potíží jen se stěhováním bytů Praha

Stěhování bez potíží jen se stěhováním bytů Praha

Česká vás stěhování a trápíte se, co všechno to bude obnášet? Už jen pomyšlení na všechno zařizování, balení a další činnosti způsobují, že vás začne bolet hlava? Pak nezoufejte, protože od toho je tu stěhování bytů Praha a je nejvyšší čas svěřit se do naší péče.

A kdo vlastně jsme? Firma profesionálních stěhováků s letitou praxí a zkušenostmi s prakticky jakýmkoli druhém stěhování. Od 1+0 garsonek po velké střešní apartmány, od malých rodinných domků po rozsáhlé vily. Tohle všechno zvládáme dnes a denně. Působíme hlavně v Praze, ale přirozeně také v rámci celé České republiky i v zahraničí.

Domluvte se přímo s námi

Pro hladký průběh celé operace doporučujeme začít osobní schůzkou a konzultací přímo s pracovníkem stěhování levně Praha u vás doma. Na místě můžete za krátký čas vyřešit všechny náležitosti, nechat si zodpovědět jakékoli případné otázky a navrhnout harmonogram celého procesu včetně cenové kalkulace. Kontaktujte nás s předstihem mailem nebo telefonicky a domluvte se včas.

Všude je něco náročnějšího

Takový byt obsahuje běžně nábytek, komody, květiny, knihy a pár dalších druhů položek. Ale i v malém bytečku se mohou vyskytnout věci náročnější na přesun – břemena objemná, křehká, atypicky tvarovaná. Zkrátka něco, co potřebuje specifické zacházení a je nejlepší, když o tom stěhování levně Praha ví pokud možno předem. Máme na všechno perfektní vybavení a víme, jak s takovými věcmi nakládat, ale potřebujeme o nich vědět předem.

Proto už prosím během úvodní konzultace s naším technikem zmiňte právě takové věci. Je možné, že se něco opomene, ale každý takový případ znamená pro obě strany komplikace navíc.

Bez narušení vašich vlastní činností

Jakékoli narušení plynulosti činnosti je pro každou firmu velice nepříjemné – známe to ostatně sami velmi dobře. Protože plánujeme každé stěhování s ohledem na tuto skutečnost. Za prvé provádíme přímý přesun obvykle ve večerních nebo nočních hodinách, za druhé o méně frekventovaných dnech, jako jsou víkendy či svátky.

Kromě toho můžeme celý proces rozložit na několik etap, takže bude vždycky dotčena jen jedna část vaší firmy. Nechte nás stěhovat a vy se věnujte dále tomu, co je podstatné přímo pro vás.

Přístupy pro nás a vozy

Pro samotné stěhování levně Praha zajistěte na smluvený den dostatek volného prostoru na parkování vozu nebo vozů. Podle potřeby přistavujeme i větší vozy, protože výrazně usnadňují manipulaci s břemeny uvnitř a ve výsledku šetří náš čas a vaše peníze. Stejně tak potřebujeme uvolněné přístupové cesty, abychom se mohli plynule pohybovat tam a zpátky i s břemeny.

Zavolejte nebo napište

V případě potřeby stěhování se nám ozvěte na nonstop linku +420 723 123 100 nebo mail kancelar@stehovanilevnepraha.cz. Naši lidé jsou tu pro vás.

RELATED ARTICLES
- Reklama -SEO článek

Nejnovější články