Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktualne
HomeBydleníCo to vlastně boxspring je?

Co to vlastně boxspring je?

„Boxspring představuje komfortní systém, který uspokojí nejnáročnější požadavky na zdravý a pohodlný spánek. Postele boxspring vynikají kvalitou zpracování, komfortní výškou i svou cenou. Důraz je kladen na praktickou využitelnost postele a její funkčnost. Jako taková postel vypadá, jako je vyrobena? Postele navrhují přední světoví design architekti, výroba je podřízena velmi přísným evropským standardům.

Tento systém tvoří v podstatě dva matrace na sobě. Spodní matrace tvoří zpravidla vysoce kvalitní pružinová matrace, případně lamelový nebo jiný pružný rošt, který jemně odvádí tlak těla a tím pádem je zajištěna dokonalá podkladová plocha s optimální pružností. V kombinaci s kvalitním horním matrací dostane zákazník přesně to, co vyhovuje jeho vysokým požadavkům. Horní matrace anatomicky podpírá tělo, což má optimální dopad na zdraví páteře, klouby a svalstvo trupu. Matrace jsou dokonale provzdušněné, mají ideální výšku a samozřejmě kvalitní potahové materiály, které se pyšní vysokou životností.

Specialitou v kika jsou boxspringy, které zákazníkům nabízejí i úložný prostor, což není v tomto segmentu běžnou záležitostí. K dostání jsou i levnější varianty komfortních postelí s úložným prostorem jako například postel Largo. Postel Bonella má také velkou výhodu v podobě elektricky polohovatelných roštů. Postele jsou samozřejmě k dostání v několika barevných variantách i rozměrech včetně prodloužených délek. Specializovaní prodejci vám zajistí adekvátní odbornou konzultaci a odpoví vám na všechny otázky ohledně systému spaní boxspring.

RELATED ARTICLES
- Reklama -SEO článek

Nejnovější články