Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktualne
HomeZajímavostiOčima mužů: Takto ženu hodnotíme na prvním rande, možná budete překvapené

Očima mužů: Takto ženu hodnotíme na prvním rande, možná budete překvapené

První rande je vždy zkouška nervů a každý ví, že to není nejvhodnější čas na utvoření si názoru o druhém člověku. Jde však io první střet pohledů, kdy muž dívá na ženu jinak než před tím.

Pohled přes šaty
Není to o pohledu, který vás svléká, ale přes šaty se muž dostává do duše. Přestože jste vybírali oblečení dlouhé hodiny, muž si všímá něco jiného než to, zda jde o novinku na módní scéně, nebo zda máte barvy dokonale sladěny.

Jeho pohled směřuje k tomu, zda jste konzervativní stvoření, nebo vám v žilách koluje krev dračice. Věřte či ne, muži umí být v tomto detailisté. Všímají si barvu, rozparky, výstřihy, dokonce i to, jakou máte spodní prádlo, když se vyberete na toaletu. Detaily z vašeho šatníku jim naznačí, co v sobě skutečnosti skrýváte.

Jako její vadí tiše
Ticho na prvním rande. I vás polil mráz? Chytila ​​vás panika? Tak byste měli vědět, že právě muži často hodnotí chování ženy podle toho, co udělá, když se ocitnete v tichu. Hodně naznačí, jak z ticha vyváznete.

Dáte do placu i předpověď počasí, nebo vyslovíte něco, o čem má smysl dále diskutovat? Hodně to půlce napoví, zda budete mít o čem mluvit iv budoucnosti, případně se raději rozloučíte slovy o tom, že zítra bude určitě méně mraků.

sexappeal
Pravdou je, že tělesná krásná není ve vztahu to nejdůležitější. Ale muž, který řekne, že se na ženu na prvním řádné nedívá přes filtr erotické přitažlivosti, nabeton lže.

Hodnoceno, zda má žena dokonalé míry a zda je jako z katalogu. Každému se líbí něco jiného a tak jde o osobní hodnocení. Každý chlap má jisté tělesné preference a ty se snaží najít.

Zadek ho vzrušuje? Vystačí si s prsy vaší velikosti? Toto vám nikdo neřekne do očí, ale někde v celé mozaice, kterou si muž o vás na prvním rande skládá, je přesně i tato kapitola. To také rozhodne, zda zůstanete pouze dobří kamarádi, případně spolu skončíte iv posteli.

Výhled do budoucna
I muži mají srdce, ale mnohem spíše pustí i při randění ke slovu rozum. Proto velmi rychle analyzují vaše plány do budoucna, cíle, touhy a hledají společné průniky.

Jestliže v závěru vyjde, že jediný průnik, který je muž s vámi schopen najít, je ten tělesný, vztah nebude mít dlouhé trvání. On to už ví, přestože vám nemusí nic říct.

Jak je to s rovnocenností?
Každý muž počítá s tím, že útratu za řádně zaplatí. Na druhé straně sonduje, jak to nadějná polovička přijme. Pokud je to příliš velká samozřejmost, zvykne to muže odradit.

Obvykle je za tím pocit, že je na to zvyklá nebo fakt, že chce být tou, kterou bude partner chovat jako svůj poklad. Naopak alespoň slova, že příště zvete, je pro muže kladným znakem, i když je jasné, že vždy rád zaplatí. No jde o postoj k němu samému.

Muž si otázku rovnosti všímá i podle takových nenápadných znaků. I to, zda bude zdrojem lásky nebo finanční jistoty. Protože přirozeně žádný nechce zlatokopku, ale upřímně ľúbiacu ženu.

Nepokazte si hned první rande, či začínající vztah. Expertka na seznamování Kateřina Němcová nám prozradila o čem na prvním rande říkat, o čem raději ne, a jaké nejčastější chyby děláme v začátcích vztahu:

RELATED ARTICLES
- Reklama -SEO článek

Nejnovější články