Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktualne
HomeRady a NávodyProdlužte dřevěným schodům životnost pravidelnou renovací

Prodlužte dřevěným schodům životnost pravidelnou renovací

Aby vám schody vydržely co nejdéle, musíte se o ně náležitě starat. Pouhé pravidelné lakování ovšem nestačí. Jednou za čas je nutné schody zbrousit, zbavit je vrstvy laku a hlubokých rýh. K tomu je nutné použít vhodný stroj. Obraťte se na naše profesionály, kteří vlastní profi techniku a mají mnohaleté zkušenosti.

Jak na krásné dřevěné schody?

Schody patří mezi nejoblíbenější designové prvky. Stačí pouhý pohled na vaše schodiště a bude jasné, v jakém stylu budete mít zařízený zbytek interiéru. Schody jsou dominantou každého vícepatrového rodinného domu, a aby byly opravdu krásné, musíte se o ně náležitě starat. Nechte schody promluvit za vás. Pouhý jeden pohled na krásně čisté a upravené schodiště dá návštěvě jasný signál, jak moc o svůj majetek pečujete. Schody jsou tak trochu vaší vizitkou. Dopřejte jim proto nový nátěr a zbavte je hlubokých rýh.

Renovace dřevěných schodů od odborníků

Pro důkladnou renovaci je nutné použít speciální stroje a další techniku, která umožní dokonalé zbroušení stupnice i ostatních schodišťových doplňků. Schody nejsou složeny jen ze stupnice, na kterou dnes a denně stoupáme. Patří k nim také zábradlí, lišty apod. O všechny tyto prvky se naši zruční podlaháři postarají. Výsledkem jejich práce bude krásně upravené schodiště, které bude opět vypadat jako nové.

Proč si nechat provést renovaci dřevěných schodů

  • při renovaci získáte opět bezpečnou šířku stupnic, která zajistí bezproblémové použití schodů po dlouhá léta
  • zbroušením povrchu schodiště a aplikací kvalitní povrchové vrstvy získají schody nový vzhled
  • opravy dalších prvků schodiště dovedou celkový efekt z renovace k dokonalosti
  • při kompletních opravách a renovací dřevěných schodů nedochází k náročným bouracím pracím.

Nechte si provést renovaci dřevěných schodů co nejdříve

Záleží vám na interiéru vaší nemovitosti? Pak svěřte renovaci schodů do rukou naší firmě. Specializujeme se na renovace dřevěných schodů již dlouhé roky. Díky znalostem a zkušenostem provedeme nejšetrnější renovaci, která propůjčí schodišti opět nový vzhled a prodlouží jejich životnost. Před zahájením prací je nutné, aby náš zkušený technik posoudil současný stav schodiště. Dle posouzení stavu schodiště vypracujeme cenovou nabídku spolu s postupem renovace schodiště. Po realizaci díla vám předáme kvalitně renovované schody, které budou zářit novotou.

RELATED ARTICLES
- Reklama -SEO článek

Nejnovější články