Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktualne
HomePro ženyProměňte víno v ten nejkrásnější dárek pro ženy

Proměňte víno v ten nejkrásnější dárek pro ženy

Už dávno neplatí, že láhev vína nebo alkoholu obecně, není považovaná za plnohodnotný dárek, kterým byste dostatečně vyjadřovali čistě osobní přístup k člověku. Právě naopak, když se vám podaří přesně vystihnout oblíbené chutě v nečekaně harmonickém spojení, postaráte se o překvapení a nezapomenutelný zážitek v jednom.

Nikdy neuděláte chybu, když ženě koupíte její oblíbené

Všímejte si žen, každá z nich pozornost ocení. Když jí jako dárek přinesete víno, o kterém bezpečně víte, že patří mezi její favority, vždy ji potěšíte. Rozhodně to není bráno jako sázka na jistotu bez fantazie. V takovém případě však vždy vybírejte víno, které má nějakou přidanou hodnotu. Je ve vyšší cenové kategorii, je to něčím speciální ročník, limitovaná edice nebo má krásné dárkové balení, o němž víte, že vystihuje její styl.

Výběr můžete přizpůsobit ročnímu období

Pokud víte, že žena, pro níž je víno určeno, nepreferuje pouze určitý typ vína, výběr upravte i podle aktuální venkovní teploty. Pro letní příležitosti zvolte osvěžující šumivé víno nebo lehčí bílé s příjemně vyváženou kyselostí. V zimě zase klidně darujte silnější červená vína jako např. portské. Příjemně zahřejí a spolehlivě rozproudí krev i náladu. Pro ostatní roční období se nechte v barvě inspirovat příležitostí a tím, na co by měla obdarovaná větší chuť. Výborné růžové víno, je však rafinovaná volba, která na ni určitě zapůsobí.

Narozeniny či Valentýn si říkají o něco speciálního, zkuste ovocná vína

Narozeniny či svátek zamilovaných jsou dny, kdy ženy ocení promyšlenou kreativitu a s ní příležitost ochutnat něco zcela jiného, než očekává, že v ten den bude popíjet. Jestli víte, že má ráda ovoce a osvěžující letní drinky, představte jí kvalitní ovocná vína. Mimo skvělé chuti mají i krásně designované lahve s etiketami ve stylu „home made“.

Dezertní vína řeknou za vás, jak výjimečnou ji vidíte

Víte-li o ní, že se nepovažuje přímo za milovnici vína, ale má velmi ráda sladké. Překvapte a obdarujte ji některým z vynikajících dezertních vín. Sklenička portského nebo slámového vína skvěle nahradí zákusek ke kávě a vytvoří ideální chuťovou kombinaci. Dezertní vína ženám dodávají krásnou noblesu a sebevědomí. Pocit, že je pro vás jedinou dámou, je k nezaplacení.

Výročí si žádá kvalitní šampaňské nebo Châteauneuf-du-Pape

Výročí je specifická kategorie, pro kterou je nemožné vyzdvihnout ideální typ vína. Záleží totiž na tom, kolikáté výročí to je a především, které víno považujete za charakteristické pro danou příležitost. Každopádně výročí patří mezi významnější události, takže pokud chcete udělat dojem, sáhněte po dražším, ideálně dárkovém balení vína. U výročí svatby nebo vztahu se klidně nechte inspirovat třeba legendární písní „Když si báječnou ženskou vezme báječnej chlap mají báječnej život, protože popíjejí jen Châteauneuf-du-Pape.“ Jde o jedno z nejlepších a rozhodně nejvoňavějších červených francouzských vín, které určitě nezklame. Stejně tak i kvalitní šampaňské nebo osvěžující růžové víno, které svádí k romantice nejen svou barvou.

S lahví vína ženě, většinou, darujete také krásný společný večer, ať už romantiku ve dvou nebo přímo skvělou párty ve více lidech. Proto je víno vždy jedinečným dárkem, který v sobě skrývá víc, než se zdá.

RELATED ARTICLES
- Reklama -SEO článek

Nejnovější články