Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktualne
HomeRady a NávodyDíky plynovým zářičům si budete vychutnávat pohodu venku i při chladnějším počasí

Díky plynovým zářičům si budete vychutnávat pohodu venku i při chladnějším počasí

Máte rádi pobyt na čerstvém vzduchu, ať už je to na terase, pergole, v altánku nebo na balkoně? Možná jste někdy zklamaní, že se ochladilo, a vy se necítíte na lavičce či v zahradním křesle natolik pohodlně, abyste venku setrvali déle. V takovém případě si stačí pořídit kvalitní a zároveň hezky vypadající plynový zářič. Díky němu si zajistíte příjemné teplo a setrvat venku budete moci, i když zrovna nebude svítit slunce, nebo do pozdních nočních hodin.

Praktické plynové zářiče

Plynový zářič je velmi praktický pomocník. Můžete si pořídit model, který má nastavitelnou výšku, což je skvělé, pokud chcete mít teplo blíže sebe. Regulovatelný může být i výkon, např. v rozpětí od 5 – 10 kW. Co se týče výšek, pohybují se i kolem 215 – 220 cm s tím, že některé lze snížit, nebo si koupit model trvale nižší, např. ve tvaru válce – Meva Vesuv, který měří 136 cm. Nižší variantu uvítáte např. v altánku nebo na balkoně.

Plynové zářiče jsou dodávány včetně příslušenství, což jsou připojovací hadice a redukční ventil. Jednoduše stačí jej napojit na PB láhev, jež je schovaná ve stojanu topidla a užívat si příjemného tepla i tehdy, když je chladno.

Zahřejte se ve vířivce

Také vířivka nafukovací se může stát nedílnou součástí vaší zahrady či jiného prostoru, kde ji lze umístit. Díky ní si kdykoli prohřejete své unavené tělo, namasírujete jej ta pomoci masážních trysek. Nafukovací vířivky jsou cenově dostupné, přitom odolné vůči odření nebo proděravění, můžete je vybavit bohatým příslušenstvím, které pomůže uchovat vodu čistou i teplou atd.

Podívejte se na bohatou nabídku plynových zářičů i jejich příslušenství, nebo nafukovacích vířivek na www.hawaj.cz. Uvidíte, že jsou cenově dostupné, mají velmi dobré hodnocení a tak, jako je ocenili uživatelé před vámi, i vám se budou jistě líbit.

RELATED ARTICLES
- Reklama -SEO článek

Nejnovější články