Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktualne
HomePro ženyŠperky se slunečním kamenem podpoří vaše zdraví a přinesou vám štěstí

Šperky se slunečním kamenem podpoří vaše zdraví a přinesou vám štěstí

Milujete slunce a každý podzim vás přepadá špatná nálada a chmury při pomyšlení na to, že slunečního svitu si v tomto období příliš neužijete? V tom případě nezoufejte a pořiďte si šperky se slunečním kamenem, které vnesou do vašeho života nejen slunce samotné, ale také radost, zdraví a přinesou váš štěstí a podpoří vaši sexualitu. Tyto šperky totiž kolem sebe šíří pouze samou pozitivní atmosféru a zvyšují také úroveň vaší intuice.

Oživte se čakry pomocí slunečních kamenů

Šperky se slunečním kamenem rovněž oživí vaše čakry a rovněž je dokonale vyčistí. Sluneční kameny totiž zvyšují nejen vaši intuici, ale také rozvíjejí vaše skutečné já. Zmírňují míru stresu, který je všudypřítomný, zvyšují vaši vitalitu a také rozptylují jakýkoliv strach. Mimo jiné sluneční kameny umí podpoří vaše zdraví v případě, kdy máte problémy se žaludečními vředy, bolestí v krku či v momentě, kdy trpíte různými bolestmi způsobenými střídáním ročních období.

Šperky se slunečním kamenem poznáte na první pohled

Šperky se slunečním kamenem poznáte na první pohled, a to díky jejich krásné žluté, oranžové až červenohnědé barvě, která je naprosto uhrančivá. Tento projektivní kámen je proto zcela příznačně přiřazen planetě Slunci a následnému elementu ohně. I z tohoto důvodu je tento kámen velmi silně nabitý právě onou sluneční energií. Vnitřně vás tak tyto šperky rozhodně prozáří. Tento kámen má rovněž velmi silnou ochrannou funkci, a tudíž vám dodá velmi silnou vnitřní energii, kterou každý z nás tolik potřebuje každý den.

Jak tyto šperky nosit?

Šperky se slunečním kamenem se dají nosit hned na několik způsobů. Velmi oblíbené jsou nejen náhrdelníky s tímto kamenem, ale také řetízky, náušnice či dokonce stříbrné prsteny se slunečním kamenem, které se často stávají také součástí zásnub. Šperky se slunečním kamenem velmi často rádi nosí také muži, kteří chtějí z těchto kamenů rovněž načerpat pozitivní energii a sílu.

Další informace se dozvíte v článku Šperky se slunečním kamenem na našem blogu.

RELATED ARTICLES
- Reklama -SEO článek

Nejnovější články