Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktualne
HomePro ženyDokonalý šperk pro těhotnou ženu? Určitě mexická bola

Dokonalý šperk pro těhotnou ženu? Určitě mexická bola

Pokud vybíráte nějaký dárek pro těhotnou ženu, není mnoho krásnějších dárků než mexická bola. Tento těhotenský šperk se stává doslova symbolem těhotenství a je stále oblíbenější.

Co to je ta mexická bola

Je to jednoduše přívěsek, který se nosí na těhotenském bříšku. Mexická bola – těhotenská rolnička se skládá z nějaké klícky nebo ochranného pláště a uvnitř je rolnička, která při pohybu vydává tiché cinkání, které je pro okolí téměř neslyšitelné, ale miminko v bříšku na něj dokáže reagovat a vnímat jej už od 20. týdne těhotenství.

Provedení těhotenských rolniček

V podstatě jsou dva typy těhotenských rolniček. Jeden typ se skládá z klícky, která může mít libovolný tvar a ta se otevírá. V ní je potom vložena samotná rolnička. Další typ mexické boly se pak může skládat z pevného pláště, který se neotevírá a v něm je také rolnička. Výhodou těhotenských rolniček s otvírací klíckou je možnost měnit barevné rolničky a přizpůsobit si tak bolu jednak svému stylu, ale také vám může dobře posloužit bez ohledu na to, jestli čekáte holčičku, nebo chlapečka. Samozřejmě pokud si vyberete nějakou neutrální těhotenskou rolničku bez klícky, může vám také dobře posloužit bez ohledu na to, jaké pohlaví miminka právě čekáte.

Kde a za kolik koupit mexickou bolu

Největší výběr mexických bol je určitě na internetu. V podstatě není nic moc co zkoušet. Rozhodující parametry pro výběr boly jsou samozřejmě vzhled a cena. Vzhled je jasný a cena se potom obvykle odvíjí od toho, z jakého materiálu mexická bola je. Obvykle jsou ty levnější z nějakého kovu a postříbřené, dražší potom ze stříbra, nebo zlata – pozlacené. Cenové rozmezí se tak pohybuje zhruba od 500 Kč do několika tisíců.

Prohlédněte si pestrou nabídku těhotenských rolniček. Množství vzorů, barev a celkově stylů je opravdu hodně. Tak jakou si vyberete vy svou mexickou bolu?

RELATED ARTICLES
- Reklama -SEO článek

Nejnovější články