Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktualne
HomeRady a NávodyTipy na vánoční dárky pro nenáročné

Tipy na vánoční dárky pro nenáročné

Vánoce se nezadržitelně blíží, a tak nastává období přípravy na pečení sladkých vánočních dobrot, mytí oken a v neposlední řadě vybírání vánočních dárků. Pokud patříte mezi ty, kteří již mají dárečky pořízené od konce léta, jediným užitečným tipem pro vás bude zapamatovat či zapsat si, kam jste je uschovali před zvědavými zraky. Pokud si však stále lámete hlavu nad tím, co nachystáte pod stromeček svým blízkým, nezoufejte, máme pro vás několik tipů.

Co pro muže?

Potřebujete pořídit originální vánoční dárek pro tatínka, bratra, dědečka, manžela či přítele? Vybrat dar pro mužskou část populace může být občas poněkud náročné. U mužů často zvítězí spíše praktické dárky. Pro někoho zapomnětlivého a vytíženého je ideální volbou například motivační diář pro muže. Hrnek jako dárek také nikdy nezklame. Chcete vašemu dědečkovi nebo tatínkovi dát najevo, že je nejlepší na světě? Dárkový hrnek to řekne za vás! Stejně tak může být ideálním dárkem pro tátu tričko.

Čím potěšit pod stromečkem ženy?

Jakmile jsou dárky zároveň i inspirací, nikdy to nebude trefa vedle. Proto i něžné pohlaví potěší motivační diář pro ženy, do kterého si lze zapisovat své každodenní zážitky, sny i cíle. Na Vánoce také nikdy nebudete mimo s dárky, které dotyčnou zahřejí, může to být například dámská čepice, pletené ponožky či mikina s originálním potiskem.

Pobídněte svou přepracovanou maminku, ať si dopřeje zasloužený relax dekoračním polštářem. Pokaždé, když ulehne ke spánku si na vás vzpomene. Nadšené kuchařky jistě ocení bukové prkénko či zástěru s vyrytým osobitým nápisem.

Pro kamarády a kamarádky

Pokud jde o dárky pro blízké přátele, velkou výhodou je to, že do výběru dárků můžete zapojit i smysl pro humor. Pokud víte, že se váš kamarád či kamarádka nebojí nosit trička s vtipným nápisem, pak se vám nabízí dokonalá možnost obdarovat je tak, že se při rozbalování zasmějete a ještě ukážete, jak dobře své přátele znáte.

Velmi originální jsou také dárkové předměty pro páry jako například sada bukových prkének či párová trička. Dárkem pro pár zabijete dvě mouchy jednou ranou. Stejně tak, pořídíte-li svému spolubydlícímu plakát na zeď, napomůžete tak k zvelebení společného domova.


Vánoce by měly být radost, ne stres

I když máme občas tendenci podlehnout všeobecnému shonu, který s sebou doba vánoční přináší, vždy bychom si měli uvědomovat, že jsou to zejména svátky klidu a míru. Proto byste se neměli stresovat pořizováním dárků a udělat si z toho spíš radost. Zkuste se zamyslet nad tím, pro koho dárek pořizujete, co ho baví a co si rád on sám pořizuje. Nikdy nepořizujte dárky pouze z pocitu povinnosti, takové předměty totiž zpravidla končí v pomyslném rohu nebo jsou poslány dál.
RELATED ARTICLES
- Reklama -SEO článek

Nejnovější články