Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktualne
HomeZdravíZnáte hořčíkový olej, který vám pomůže při bolestech svalů?

Znáte hořčíkový olej, který vám pomůže při bolestech svalů?

Stává se vám, že to občas přeženete s prací, a už večer cítíte, že jste měli úkol na zahrádce „rozpůlit“, aby vás ramena, celé ruce, nebo třeba záda tolik nebolela? Anebo jste sportovec amatér, který si tu a tam dopřeje mnohem větší trasu na kole, a pak nevíte, co s bolavými svaly dělat? Ať už je vaše svalstvo namožené, namáhané, je napjaté, nebo vás bolí kde jaký sval, protože jste těhotná, můžete sáhnout po hořčíkovém oleji.

Kvalitní a zdraví prospěšný hořčíkový olej

Aby vám hořčíkový olej pomohl při potížích se svaly, je důležité, aby byl kvalitní. K těm nejkvalitnějším na světě patří hořčíkový olej vysoké kvality z čistě přírodního zdroje Zechstein. Jde o univerzální magnesiový olej určený k regeneraci svalů, k použití při svalovém napětí a podobně. Množství 5 ml magnesiového oleje poskytuje 508 mg hořčíku. Jedná se o vysoké dávky s 31 % chloridu hořečnatého. Tento hořčíkový olej byl testován a balen výhradně v Německu za standardů nejvyšší kvality.

Využití hořčíkového oleje pro celé tělo

Hořčíkový olej na svaly z čistě přírodního zdroje Zechstein z bývalých moří, z místa, které je staré asi 250 000 000 let. Kromě regenerace a při svalovém napětí, jej můžete použít i při bolesti svalů, svalovém zranění, také při sportu nebo jen tak při relaxaci. Jeho používání je čistě vnější. Chlorid hořečnatý tekutý roztok rozpustný ve vodě můžete použít i jako masážní olej. Vysoká koncentrace hořčíku má skvělou skluznost, ale koncentrovaný nasycený roztok lze použít i jako přísadu do koupele nebo při lázni na nohy. Magnesium může zabraňovat bolestivým křečím, a to i křečovitým stahům srdce.

Můžete používat i hořčíkový sprej a místo, které chcete obohatit o hořčík jednoduše nastříkat, nechat 10 – 15 minut působit, a zbytek smýt či setřít.

RELATED ARTICLES
- Reklama -SEO článek

Nejnovější články