Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktualne
HomeRady a NávodyIT: O svých zkušenostech, ale také o tom, jak změnily kariéru

IT: O svých zkušenostech, ale také o tom, jak změnily kariéru

Jaké jsou největší příležitosti pro technologické odvětví, pokud jsou v nich přítomny ženy? A jaké možnosti jim toto odvětví nabízí? Sleduj s námi online již od 18-té.

Poslechněte si spolu s Diva.sk a zeptejte se čtyř úspěšných Slovenek, jejichž cesta do IT nebyla sice přímočará, ale dnes se v něm s úspěchem realizují.

V rámci našeho březnového programu oslav MDŽ – My diverzitě Žijeme jsme si pro vás ve spolupráci se společností Amazon připravili moderovanou diskusi se čtyřmi úspěšnými Slovenkami, které přesto, že vzešly z různých prostředí a nacházejí se v různých životních situacích, spojuje práce a realizace v IT. Hošťka budou:

Viktorie Franc – absolventka managementu i finančnictví a našich Women Data Academy a Women maching Learning Academy, která v současnosti působí jako Business Analyst Team Lead ve společnosti Eset.

Mária Franková – CEO & Co-founder Hipstersaurus Rex Apps, která založila a rozběhla vlastní startup vedle těhotenství a mateřské dovolené.

Michaela Kočiová – vystudovaná politoložka, je která se našla v UX designu a dotáhla to na Head of Design ve společnosti Sygic.

Jana Krajčovičová – původně finančnické, která se po mateřské rozhodla změnit kariéru a zkusit naši Women Tester Academy. Za šest měsíců se stala Test Lead ve společnosti ARTIN a dnes působí jako Information Technology Analyst.

Pro koho je diskuse určena?
Pro všechny dívky a ženy, které přemýšlejí nad kariérní změnou nebo jsou jen zvědavé, co jim toto prostředí může nabídnout. Pro rodiče, kteří přemýšlejí nad budoucností svých dcer a způsobu, jak je mohou podpořit.

Co se dozvíte?

  • zda existují zkratky do IT
  • zda může žena kariérní růst v mužském kolektivu
  • což pomáhá zdolávat překážky nebo postupovat
  • jaká jsou největší příležitosti pro ženy v rámci technologických odvětví
  • jaká jsou největší příležitosti pro technologické odvětví, pokud jsou v nich přítomny ženy
  • nebo jakou nejlepší rady dostali.
RELATED ARTICLES
- Reklama -SEO článek

Nejnovější články