Středa, 26 ledna, 2022
aktualne
Home Rady a Návody Příjemná a romantická večeře do dvou minut?

Příjemná a romantická večeře do dvou minut?

Slavíte výročí, nebo máte jen chuť svou drahou polovičku mile překvapit? Zkuste tentokrát vyměnit dárek za romantický večer doma.

Čím udělat své drahé polovičce radost a co koupit, aby byl váš romantický večer nezapomenutelný? Není hned nutné rezervovat stůl v luxusní restauraci, často je lepší, připravit si takový večer přímo u vás doma. Co by nemělo chybět?

  • Vypněte mobilní telefon a počítač. A co kdybyste zaklapli všechna zařízení, která vás ruší od podstatných věcí a udělali si čas jen na vašeho partnera? Nenechte se nikým a ničím rušit a už vůbec neodbíhejte kontrolovat, co je nového na sociálních sítích!
  • Abyste ušetřili čas, vynechte pro jednou vaření večeře a nechte si jídlo přivézt až domů. Pokud patříte mezi milovníky italské kuchyně, můžeme doporučit rozvoz pizzy Brno, případněrozvoz těstovin Olomouc. Vybírat můžete ze všech klasických pokrmu italské kuchyně, která se navíc pro romantickou večeři výtečně hodí.
  • Mnoho lidí má romantiku spojenou s návštěvou kina. Přitom ale cestou tam a zpátky ztrácíte čas a přes chroustání popcornu v kinosále často neslyšíte děj. Romantickou komedii si daleko lépe užijete se sklenkou vína doma na gauči.
  • Zhasněte světla a k večeři si zapalte svíčky. Nejenže skryjí, co se nestihlo uklidit, navíc navodí ideální romantickou atmosféru.
  • Vytahané tričko a staré tepláky nejsou na romantický večer to pravé. Nemusíte se ale hned soukat do šatů či košile. Jednoduše si pořiďte hezké domácí oblečení. Službu udělá také pohodlný župan.
  • Můžete si povídat, poslouchat nebo třeba tančit. Vždy ale nechte na pozadí hrát příjemnou hudbu. Sestavte si společně vlastní romantický výběr nebo si pusťte hotový playlist na internetu.
RELATED ARTICLES
- Reklama -SEO článek

Nejnovější články